Yeni Eğlence Ve Paylaşım Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gimenez: 'Tur şansları eşit'

Gimenez: 'Tur şansları eşit' Empty Gimenez: 'Tur şansları eşit'

Mesaj tarafından oskiyano C.tesi Şub. 02, 2008 12:09 am

Gimenez: 'Tur şansları eşit'
Gimenez: 'Tur şansları eşit' 7_197235_gimenez0102bb

Sevilla'nın teknik patronu, Fenerbahçe'nin çok iyi bir takım olduğunu söyledi.

Sevilla'nın teknik patronu, Fenerbahçe'nin çok iyi bir takım olduğunu belirterek, 'İstanbul'da büyük bir baskı altında oynayacağız. Ama turu geçen taraf olmak istiyoruz' dedi.

‘İyi futbolcuları var’

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi 2. turundaki rakibi Sevilla, 20 Şubat’taki ilk maça hazırlanıyor. Çalışmalarını Sevilla’nın 10 kilometre uzağındaki Ciudad Deportivo sahasında sürdüren İspanyol ekibinin idmanını izleyen AA, teknik direktör Gimenez ile konuştu. Türk futbolunun son yıllarda büyük bir ivme kazandığını vurgulayan Gimenez, “Fenerbahçe, Avrupa’nın çok iyi takımlarından biri. Birbirinden iyi futbolculara sahip. Bunların en ünlüsü, tabii Roberto Carlos. Şanslar eşit, ama turu geçmek istiyoruz” dedi.
‘Maldonado katkı yapar’
İlk maçın İstanbul’da oynanacak olmasının kendileri açısından dezavantaj olduğuna değinen teknik adam, şöyle devam etti: “Fenerbahçe’nin iyi bir taraftarı olduğunu biliyoruz, bu nedenle büyük bir baskı altında oynayacağız. Deplasmanda oynamak, her zaman büyük bir risk taşır. Ama her şeye karşın rövanş için avantajlı skor almak, sonunda da turu geçen taraf olmak istiyoruz. Yeni transfer Maldonado, önemli bir oyuncu. Latin Amerika’da ismi çok duyulan ve önemli işler başaran birisi. Takımına katkısı olacaktır.”
‘İki maçı da kazanırız’
Sevilla'da yayın yapan Estavio Deportivo gazetesi muhabirlerinden Juan Rodalas da, “Fenerbahçe’yi çok iyi tanımıyorum. Sevilla’yı sürekli takip ediyorum. Çok iyi hazırlanıyorlar. Sevilla’nın kesinlikle kazanacağını düşünüyorum. İlk maçın İstanbul’da olması bana göre kesinlikle bir dezavantaj değil” derken, idmanı izleyen taraftarlar ise, “Sevilla geçmiş dönemde Avrupa kupalarında çok başarılı oldu. Fenerbahçe’ye çok fazla şans tanımıyoruz. Hem deplasmanda, hem de kendi evimizde yeneriz” görüşünde birleştiler.
oskiyano
oskiyano
Acemi Üye
Acemi Üye